КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Броварська районна організація
Інформація про сайт
Меню сайту

Корисні посилання
  • Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України
  • ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
  • Федерація Профспілок України

  • Форма входу


    Календар
    «  Травень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031

    Пошук

    Архів записів

    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Вітаю Вас, Гість · RSS 26.05.2018, 10:50

    Броварська районна організація Профспілки
    голова ради – Касянчук Володимир Степанович
    07400, м. Бровари, вул. Шевченка, 21
    тел. 04594-4-23-08
    E-mail: brovprof@ukr.net
    Первинні профспілкові організації Броварської районної організації

    1. Бобрицька ЗОШ Хрипко Валентина Миколаївна 28-2-17
    2. Богданівська ЗОШ Дейко Людмила Сергіївна 33-2-41
    3. В.Димерський НВК Шусть Тетяна Іванівна 67-6-23
    4. Гоголівська ЗОШ Чеховська Надія Олександрівна 27-3-95
    5. Заворицький НВК Гайова Вікторія Михайлівна 37-4-51
    6. Зазимський НВК Книш Станіслав Степанович 29-3-46
    7. Калинівська ЗОШ Неділько Олександр Миколайович 78-2-15
    8. Калитянська ЗОШ Яценко Софія Юхимівна 68-6-81
    9. Княжицька ЗОШ Петренко Лариса Миколаївна 38-2-41
    10. Красилівська ЗОШ Красюк Неля Анатоліївна 74-3-96
    11. Літківська ЗОШ Кулініч Ольга Володимирівна 24-2-91
    12. Мокрецька ЗОШ Макаренко Алла Павлівна 31-2-75
    13. Плосківська ЗОШ Григорук Раїса Іванівна 32-2-44
    14. Погребська ЗОШ Баранова Людмила Анатоліївна 76-2-67
    15. Пухівська ЗОШ Гриценко Ірина Іванівна 26-2-95
    16. Руднянська ЗОШ Пігнастій Олександр 22-2-17
    17. Русанівський НВК Міщенко Галина Григорівна 35-2-67
    18. Семиполківський НВК Зацепанюк Лідія Василівна 23-2-16
    19. Світильнянська ЗОШ Балабан Світлана Михайлівна 30-2-17
    20. Тарасівський НВК Хахуда Лідія Миколаївна 20-2-76
    21. Требухівська ЗОШ Штакун Надія Павлівна 71-2-80
    22. Шевченківська ЗОШ Перевознюк Олександра Михайлівна 28-2-47
    23. Гоголівська ЗОШ І-ІІст. Сушко Наталія Миколаївна 27-2-24
    24. Рожнівський НВК Гладишко Ольга Василівна 24-2-53
    25. Районний відділ освіти Ткаченко Віра Михайлівна 5-41-95
    26. ДЮСШ Філіпова Тетяна Анатоліївна 6-29-83
    27. ДБ «Мокрець» Тельпиш Надія Григорівна 31-2-49
    28. ДНЗ «Журавлик» Куценко Світлана Іванівна 6-76-12
    29. ДНЗ «Сонячний» Старунова Ніна Петрівна 2-40-87
    30. ДНЗ «Малятко» Чуняк Валентина Михайлівна 7-43-21
    31. ДНЗ «Ромашка» Хобта Валентина Петрівна 7-12-92
    32. ДНЗ «Вишенька» Козак Любов Петрівна 3-82-25
    33. ДНЗ «Десняночка» Ячник Надія Дмитрівна 2-62-98
    34. ДНЗ «Сонечко» Гарбюзюк Оксана Владиславівна 7-84-11
    35. ДНЗ «Зірочка» Сіпліва Оксана Петрівна 6-87-47
    36. ДНЗ «Курчатко» Галицька Світлана Анатоліївна 3-92-19
    37. ДНЗ «Лісова пісня» Оксютенко Катерина Вікторівна 76-2-24
    38. Броварська вечірня ЗОШ Добреля Людмила Михайлівна 78-1-33
    Copyright MyCorp © 2018
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz